عمل جراحی ACL(ارتروسکوپی) رباط صلیبی زانو برای اولین بار در بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج

برای اولین بار در بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج عمل جراحی بازسازی ACLیا رباط صلیبی قدامی به روش آرتروسکوپی (عمل بسته) انجام شد.

در همین راستا با دکترقاسم فتحی متخصص و جراح ارتوپدی  درباره عمل انجام شده توضیحاتی ارائه دادند :

  رباط صلیبی یـکی از۴ رباط مهم هستند که عبارتند از ( جانبی – داخلی – خارجی و صلیبی  قدامی (َACL و خلفی ) می باشد که این رباط در هنگام فعالیتهای ورزشی دچار پارگی می شود و بیماران با علائـم شل شدن و خالی کردن زانو و بی ثباتی زانو شکایت می کنند . برای این عمل دو نوع پیوند انجام می شود که یکی پیوند مصنوعی و دیگری پیوند از تاندون های پای خود بیمار ، در این عمل از تاندون خود بیمار استفاده شد.

دکترعلی رحمانی طیبی سرپرست بیمارستان نبی اکرم (ص) خنج :

خدا را شکر می کنیم که برای اولین بار عمل جراحی ACL(ارتروسکوپی) رباط صلیبی زانو توسط دکتر فتحی متخصص و جراح ارتوپدی و فوق تخصص جراح ستون فقرات انجام دادند .

بدینوسلیه از جناب آقای دکتر فتحی جراح و متخصص ارتوپدی و دکتر احمدی آزاد سرپرست شبکه و بهداشت و درمان و هیئت امنای بیمارستان و خیرین عزیز که با تهیه کردن امکانات تجهیزات و لوازم بیمارستان ما را یاری کردن از صمیم قلب تشکر و قدردانی می نماییم و آرزوی سلامت و کامیـابی برای همه کسانی که در راه خدا و خدمت به مردم تلاش می کنند می نماییم، و همچنین آماده ارائه خدمات به تمام مراجعین می باشد.

مشتاقانه منتظر دریافت نظرات شما دوستان عزیز هستیم

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.